Výběr vašeho štěňátka


V naší chovatelské stanici Shaggy Hearts Australian Labradoodle rozdělujeme štěňátka do budoucích rodin  na základě jejich  temperamentu a povahových vlastností. Je pro nás velmi důležité, aby bylo štěňátko ve své budoucí rodině šťastné. A samozřejmě, aby i rodina byla se štěňátkem spokojená a vzájemná komunikace byla co nejjednodušší.

Vzhledem k tomu, že dopředu přesně nevíme kolik štěňátek se nám v plánovaném vrhu narodí a už vůbec netušíme jaký bude poměr mezi fenkami a pejsky, není v našich silách dopředu garantovat pohlaví vašeho budoucího štěňátka. Protože jsou všechna štěňátka před odchodem domů kastrována  http://australskylabradoodle.cz/rana-kastrace/, rozdíl mezi fenkou a pejskem je v dospělosti malý. Stejně tak barvu a typ srsti není v naší moci dopředu slíbit. Samozřejmě pokud se štěňátko dle vašich představ narodí a bude vhodné do vaší rodiny povahově i temperamentem, pak není důvod, aby nebylo vaše. Moc děkuji za pochopení.

Již od narození všechna štěňátka pečlivě sledujeme. Jejich vývoj, chování, temperament… a vše si zaznamenáváme. Asi po šesti týdnech jsme schopni štěňátka do jednotlových rodin rozdělit. Samozřejmě po odchodu štěňátka do vaší rodiny se jeho chování a povaha formuje a mění dle výchovy a působení rodiny na něj.

Pro správné rozdělení štěňátek do jednotlivých rodin potřebujeme pečlivě vyplnit poptávkový formulář: http://australskylabradoodle.cz/poptavkovy-formular/  . Děkujeme.